Členské příspěvky

Příspěvky/poplatky:

Důležitá informace k poplatkům, vzhledem k probíhajícím změnám jsou níže uvedené ceny zatím informativní. Nejlepší a nejjednodušší je se informovat přímo osobně nebo telefonicky s někým z výboru. Děkujeme za pochopení.

• Členové klubu:
  • roční členský příspěvěk: 500,– Kč
  • mládež do 18ti let a nevýděl. činní: 250,– Kč

• Ostatní:
  • roční příspěvěk: 1000,– Kč
  • jednorázové užití letiště: 100,– Kč (příspěvek na údržbu)

Příspěvky lze platit hotově pokladníkovi, bližší info viz. kontakty, případně bankovním převodem na níže uvedený účet.

Bankovní účet pro zasílání členských příspěvků:

• číslo účtu: 2500279625/2010 (Fio banka, a.s. – účet LMK Praha 12)
  • variabilní symbol: registrační číslo člena (bez pomlčky), tj. 551-xxx (kde “xxx” je evidenční číslo člena), tak v tomto případě bude variabilní symbol 551xxx

Členství v klubu:
Členem klubu se může stát jakákoliv osoba, která o to požádá, bude schválena výborem klubu a bude se podílet na brigádách, sečení, akcích klubu apod. Neúčast na těchto akcích povede k navýšení poplatku za členství, případně ke zrušení členství.

V případě zájmu o členství v klubu LMK Praha 12, prosíme o elektronické vyplnění tohoto dokumentu. Následně o jeho vytištění, podepsání a zaslání na adresu klubu. Adresa je uvedena na internetových stránkách www.lmkpraha.cz. Pro urychlení vyřízení žádosti, můžete vytištěnou a podepsanou přihlášku nascanovat a zaslat e-mailem na adresu klub@lmkpraha.cz, ale i v tomto případě je nutné přihlášku zaslat pozemní poštou na adresu klubu, popř. předat osobně při návštěvě, schůzi, soutěži, akci, apod., předsedovi klubu.